Pokud jste majitelem obou zařízení QNAP a Synology, je důležité vědět, jak provést zálohu mezi nimi. Zálohování mezi různými NAS je jednoduché a umožňuje vám vytvářet kopii dat mezi různými zařízeními, abyste je měli vždy po ruce a mohli je v případě potřeby obnovit. Proto je důležité, abyste věděli, jak zálohovat z QNAP na Synology.

Proč byste chtěli zálohovat z QNAP na Synology?

Vzhledem k tomu, že obě zařízení jsou populární, mnoho uživatelů chce vědět, jak zálohovat data mezi nimi. Existuje několik důvodů, proč byste chtěli zálohovat z QNAP na Synology..

Prvním důvodem je záruka ochrany dat. Pokud máte data uložená na obou zařízeních, můžete se ujistit, že data jsou vždy dostupná, pokud se jedno z nich selže. Druhým důvodem je, že můžete získat přístup k datům z jednoho zařízení bez ohledu na to, kde se nacházejí. A posledním důvodem je, že zálohování mezi zařízeními QNAP a Synology je snadné a rychlé.

Jak zálohovat z QNAP na Synology?

Existuje několik způsobů, jak zálohovat z QNAP na Synology. Nejjednodušším způsobem je použití funkce rsync, která je k dispozici ve všech verzích QNAP a Synology. Funkce rsync vám umožňuje synchronizovat soubory mezi zařízeními.

K použití funkce rsync potřebujete nastavit připojení mezi QNAP a Synology. Chcete-li to provést, potřebujete nastavit několik nastavení, včetně IP adres obou zařízení, jména uživatele a hesla. Když všechna nastavení nastavíte, můžete začít synchronizovat soubory mezi zařízeními.

Další možností je použití třetí strany, jako je například aplikace Cloud Sync. Cloud Sync je aplikace, která vám umožňuje synchronizovat soubory mezi zařízeními QNAP a Synology. Aplikace Cloud Sync je snadno použitelná a umožňuje vám synchronizovat soubory mezi zařízeními pouhým kliknutím.

Čist další článek:  Jak ověřit, že na webu je aktivní Google Analytics

Závěr

Zálohování z QNAP na Synology je snadné a umožňuje vám vytvářet kopii dat mezi různými zařízeními. Existuje několik způsobů, jak to provést, jako například použití funkce rsync nebo aplikace Cloud Sync. Jsou to jednoduché způsoby, jak zálohovat z QNAP na Synology, takže se nemusíte obávat, že byste se mohli v technologiích ztratit..

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *