Jen málo kusů nábytku dokáže to, co vestavěné skříně. Mistrně skryjí všechny potřebné věci, a navíc místnost opticky zvětší. Proč si pořídit tento rafinovaný kus nábytku i k vám domů?

Když je vše dokonalé a tiché

Zatímco klasickou skříň neotevřete bez toho, aniž by si toho všimnulo okolí, vestavěné skříně jsou dokonale tiché. Kování pro posuvné dveře ve skříních je navrženo tak, aby bylo maximálně účinné a tiché. Pomalé dovírání dvířek je dnes již samozřejmostí, stejně jako úchytkové profily. Nic nevyčnívá do prostoru, vše je dokonalé a sladěné. Předměty ze skříně tedy můžete vytahovat kdykoliv během dne i noci, aniž byste kohokoliv rušili.

Šatní skříň jedna radost

Vestavěné skříně jsou v současné době nejoblíbenější variantou, jak si zajistit šatní skříň. Výšku polic a jednotlivá úložná řešení zadáváte přímo u vašeho lokálního stolaře. Vše tak bude skutečně v té výšce, kde si své oděvy přejete mít nachystány. Navíc můžete pomocí šatní tyče uložit košile, topy, saka, obleky a kostýmky na ramínka a zavěsit je v horní části skříně. Pohybem ruky šatní tyč sjede přímo do úrovně vašich očí. Vy si tak snadno vyberete, v čem se dnes budete cítit komfortně.

Opticky zvětšíme místnost

I když reálně v místnosti prostoru instalací skříně samozřejmě ubyde, opticky se prostor zvětší. Jak je to možné? Jednoduše toho docílíte tak, že se zaměříte na vhodnou barvu skříně. Bílá je klasikou, světlé odstíny dřeva také pomáhají odrážet světlo. Klíčové je ale umístění zrcadel přímo na čelní dveře skříně. Všechny oděvy si tak ihned můžete vyzkoušet a zjistit, jak vám sedí. Zrcadlo odráží světlo v místnosti a dovoluje mu volně proudit. Opticky je tak místnost světelná a prostorná.

Čist další článek:  Do kuchyně nebo jídelny. Minimalistické bytové dekorace patří i sem

Vestavěné skříně jsou základ moderní domácnosti. Pozvete si tento užitečný kus nábytku i k sobě domů? Do jaké místnosti se bude nejvíce hodit?

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *