Dlouho očekávané svátky jsou před námi a s nimi přichází i myšlenka na dárky. Čím se letos takzvaně blýsknout a potěšit své nejbližší? Každoroční problém je tu. Vezměte to letos úplně z jiného konce a dopřejte svým prarodičům něco originálního.

Fotoalb s vnoučaty mají jistě dost a dost. Chtělo by to něco speciálního, čím jim poděkujete za laskavost a nezištnou lásku. 

Darujte zážitek 

Tytam jsou doby, kdy babičky a dědové na prahu důchodového věku se uzavřeli před světem doma. Moderní a rychlejší doba si žádá své a prarodiče jsou vstřícnější k novinkách. Jsou ochotni se přizpůsobit a mnohdy se naučit i něco nového, co ještě nezakusili.

Co takový jazykový kurz? Rozhodně je potěší a vyplní čas, kterého mají více než dost. Mozkové buňky pookřejí a obdarovaný bude zářit štěstím a spokojeností. Není nad to se pravidelně scházet s dalšími studenty jazykového kurzu a sdílet své nové poznatky.

I kdyby se jednalo pouze o pár naučených frází, rozhodně se budou hodit na dovolené u moře, nebo na poznávacím zájezdu. 

A co například zážitek v podobě jízdy Ferrari? Trochu adrenalinu jistě neuškodí a taková projížďka udělá každému motoristovi velkou radost. Pro dámy můžete vybrat něco ladnějšího, například kurz líčení, workshopy různého druhu, nebo vstupenky na balet. 

Internetové noviny stále po ruce 

Kdo by si rád nepřečetl denní tisk s novinkami, sportem, předpovědí počasí i nezbytnými drby. Ušetřete svým nejbližším pár kroků do nejbližší trafiky. Kupte jim skvělý tablet, kde budou mít denně svou dávku čtení.

Ať už bude obdarovaný využívat tablet ke čtení, sledování filmů, nebo jako mapu na cestách je jisté, že takový dárek je naprosto famózní.  

Skladný počítač pro práci i zábavu 

Rozhodně již neplatí, že senioři zůstávají po dosažení určitého věku doma v důchodu. Máme mezi sebou i silné a schopné jedince, kteří si rádi přivydělají. Práce je jejich koníčkem a mohou si plnit své sny a přání.

Dopřejte jim funkční a stylový počítač. A nejen na práci. Filmy a hry mohou také potěšit ve volných chvílích a vyplnit tak smysluplně čas. 

Třešnička na závěr 

Neradi plýtváte, nebo si rádi ušetříte svou kapsu? Ani to se nevylučuje. Jen považte, že i v tomto případě se dá skloubit příjemné s užitečným. Zakoupením takzvané repasované výpočetní techniky – tedy repasovaných počítačů, tabletů, nebo telefonů rozhodně ušetříte. Oproti nákupu nových kousků tak snížíte své výdaje až o 70 %.

Tato technika je po kompletní odborné kontrole, otestována a můžete se spolehnout na záruku 12 měsíců. Může se jednat o počítače například z předváděcích akcí, tablety z ukončených leasingů, nebo vrácené techniky v zákonné lhůtě.

V některých případech ani nepoznáte, že se jedná o použitý model. Více na inComputer.cz

Tak šťastnou ruku při výběru toho pravého dárku. Jdete do toho? 

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu