Už jste měli tu možnost ji vyzkoušet? Virtuální realita není jen bezbřehá zábava, která se stává stále častější kratochvílí náctiletých. Jedná se o velmi užitečný nástroj. Můžete jej využít také při školení svých zaměstnanců. Jak?

Uspávači hadů už nepřijdou

Když si vytvoříte výukový program pro své zaměstnance v prostoru virtuální reality, budete o mnohé obohaceni. Jdete s dobou, umíte používat současné nástroje, a především upoutáte PLNĚ pozornost svých zaměstnanců. Rozšířená realita je dokonale vtáhne do děje. Virtuální realita totiž nepředstavuje jen zábavu, ale také reálné možnosti, jak se učit a vzdělávat. Nudná školení s uspávači hadů už prostě nebudou. Konec. Tečka.

BOZP, nové produkty, návrhy řešení

Ve virtuální realitě můžete realizovat prakticky jakákoliv školení. Může se jednat o BOZP, které nepatří mezi zaměstnanci zrovna k vyhledávaným možnostem, jak trávit čas. Ve virtuální realitě budou mít možnost na vlastní oči vyzkoušet, jak je požární ochrana a bezpečnost práce důležitá.

Ve virtuální realitě ale můžete začít navrhovat také nové produkty. Proč vyhazovat peníze z okna za reálné tvoření, když jej můžete nejprve nasimulovat v 3D světě virtuální reality? Mnohé nedokonalosti odhalíte již při tomto zkušebním provozu. Dopřejte vašim zaměstnancům přínosná školení.

Zcela jiný pohled na věc

Díky virtuální realitě se vaše školení může odehrávat kdykoliv si to budete přát. Je tak možno snadno vyjít vstříc zaměstnancům s různou pracovní dobou nebo zařazením. Home office není problém. Konečně tak získají plnohodnotné informace, které jim přinesou užitek do každodenního pracovního života.

Rozšířená realita proniká do zdravotnictví, průmyslu, soukromého i veřejného sektoru. Je tak na čase, abyste šli s dobou a uspořádali první školení i pro vaše zaměstnance. Už víte, jaké školení jim nabídnete jako první?

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *