Dostupná všem, kteří splní základní náležitosti. Ale také s minimální porcí administrativy. Taková půjčka zní velmi dobře, že? Nemusíte spěchat, není nutné sjednávat osobní schůzky. Tento úvěr se dá vyřešit i z pohodlí domova nebo pracovny. Záleží totiž, kde se právě nacházíte, podmínkou je jenom stabilní připojení k internetu. Ke spěchu také není důvod, kontaktní formulář bude na webu připraven nonstop, můžete se tedy ozvat i během sobotního večera nebo svátečního odpoledne. Záleží jen na vašem osobním rozhodnutí. Podmínek je pouze několik, tou základní je předložení platného IČ. Nabídka totiž platí jen pro aktivní podnikatele.

Stačí jen vyplnit krátký formulář

Uvést základní údaje a potvrdit totožnost, nic jiného už půjčka pro začínající podnikatele nepožaduje. Vše proto půjde velmi hladce, nemusíte ani dokládat, k čemu vlastně budou peníze následně použity. Taková otázka už dnes není běžná a neklade ji prakticky žádný moderní poskytovatel krátkodobých úvěrů. Jaká částka je připravena? A jak dlouhý může být splátkový kalendář? Odpověď je jasná, máte na výběr celou řadu variant, ze kterých si zvolí snad úplně každý zájemce.

  • 5 tisíc korun je začátek. Méně si půjčit nemůžete. Výhodou je, že účel tady nijak nerozhoduje.
  • 30 tisíc korun je pro změnu stropem, více už si půjčit nelze. Bude vám taková suma stačit?
  • Lhůtu splatnosti si zvolíte sami, a to v rozmezí 7 a 30 dnů. Které variantě tedy fandíte?

Nováčci mají dveře otevřené

Je třeba půjčka na podnikání, protože více než kdy jindy platí velmi známé úsloví, že každý začátek je těžký? Vyberte si proto pečlivě částku a lhůtu splatnosti, krátký formulář vyplníte už za několik málo minut. Je jednoduchý, zeptá se totiž jen na základní osobní data, která je nutná doložit kvůli platným zákonům.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *