Dorazila vám poštou složenka, se kterou jste vůbec nepočítali? Máte před sebou výdajovou položku, co jednoduše nesnese odkladu? Nemusíte spěchat na pobočku banky, není nutné, abyste se řídili podle otevíracích hodin kamenných poboček. Dnes už je sjednání krátkodobého úvěru v nebankovní sféře tak jednoduché, že vše zvládnete z pohodlí domova. Vše půjde naprosto hladce, stačí vám jen několik málo osobních údajů. Díky tomu, že schvalovací proces probíhá i během sobot a nedělí, bude odpověď velmi rychlá. Pokud na peníze opravdu spěcháte a chcete mít výdaje uhrazené ještě dnes, už není co dodat. 

Připraveno je až třicet tisíc korun

Jak velkou částku si lze půjčit? A jak dlouhý může být termín splatnosti? Půjčka před výplatou je připravena v mnoha různých variantách, ze kterých si zvolí žadatel takovou, která mu bude maximálně vyhovovat. Dotaz na účel využití nedostanete, takové rozhodnutí je vždycky jen na vás. Maximální diskrétnost je tak zaručena, o tomto úvěru nemusí vědět žádná třetí strana. Řeč čísel také mluví zcela jasně. 

  • 1 tisíc korun je nejnižší částka, o které lze uvažovat. 30 tisíc korun je zde naopak maximem.
  • Lhůtu splatnosti si můžete zvolit podle svého. Vybírejte mezi 10, 15, 20, 25 a také 30 dny.
  • Připravena je první půjčka zdarma pro nové klienty. Limitem je zde 15 000 Kč a 10 dnů. 

Krátká smlouva všechny potěší

Pokud nemáte rádi složitou smluvní dokumentaci, je půjčka o víkendu vhodným řešením situace s nečekanými výdaji v domácnosti. Její výhodou je totiž krátká smlouva a nenáročná administrativní stránka. Ozvat se můžete kdykoliv, stačí splnit několik málo základních podmínek, jako je plnoletost nebo český účet v bance. A ruku na srdce, jsou to spíše formality, které splní prakticky každý zájemce. 

Čist další článek:  Mikroúvěr je dobrou pomocnou rukou pro moderní domácnosti

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *