Sekční vrata bývají obecně o něco dražší variantou oproti vratům výklopným. Přesto se jedná o jednorázovou investici, které nebudete v žádném případě litovat.

Garáž může stát i za jediný den

V dnešní době se dá postavit garáž na klíč během jediného dne. Stačí jen vytyčit místo na vašem pozemku a domluvit se na podobě garáže, kterou si pro sebe přejete. Bez nutnosti přivolat na váš pozemek těžkou techniku se garáž vytvoří za několik hodin. Její součástí budou samozřejmě také sekční vrata. Proč je dobré je zvolit?

Chráněno proti korozi

Sekční vrata jsou tvořena systémem, který je po celé ploše chráněn proti korozi. Vodicí lišty, sekce vrat, panty, pružiny i hřídele a kolečka jsou opatřeny proti působení povětrnostních vlivů. Aby u vás mohly sekční vrata dobře fungovat po mnoho let, nepotřebujete zajišťovat nadpraží ani spodní rám.

Snadné ovládání i vynikající izolační vlastnosti

Výhodou sekčních garážových vrat je jejich snadné ovládání. Pokud není prostor u vstupu do garáže příliš velký, je tato varianta často tím nejlepším, co můžete dostat. Na rozdíl od rolovacích vrat je tato varianta mnohem lepší, co se bezpečnosti týče.

Současně mají sekční vrata i mnohem lepší izolant. Galvanizované plechy se postarají o optimální vlastnosti uvnitř garáže, a to po celý rok.

Pro časté používání

Klasická garážová vrata používáme každý den. I proto bychom měli pro jejich materiál volit povrch, který je odolný. Sekční vrata nabízejí bytelnou konstrukci, která je přímo vhodná pro každodenní manipulaci. Zatížení nepředstavuje žádné nebezpečí pro celý systém.

Čist další článek:  Chyby při úklidu domácnosti. Na co si dát pozor?

Ještě jedna výhoda sekčních vrat je nasnadě. Díky jejich celistvosti a odolnosti je prakticky jen a jen na vás, jaký povrch a barevný odstín si zvolíte. Je libo imitaci dřeva? Osobitou barevnou kombinaci? Nebo si přejete, aby vrata zcela ladila s vaší fasádou? Vše je možné zařídit.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *