Přejete si svou zahradu sekat, i když jste zrovna v práci nebo na dovolené? S robotem bude vaše zahrada vždy reprezentativní a bez chybiček. Proč si jej pořídit?

Konec nezábavné povinnosti

Každý z nás to zná. Sotva se blíží konec týdne a my bychom si přáli vyrazit za zábavou, není nám to umožněno. Ještě přeci musíme chytnout do ruky zahradní sekačky a postarat se o trávník. Hodina času je ihned pryč. Místo zábavy tak objevujeme další a další povinnosti na našem pozemku. Sekání trávy je samozřejmě přirozenou součástí péče o zahradu. Jde to ale i snadněji, například pomocí zahradního traktoru.

Sekáte, kdy chcete

Robotickou sekačku stačí naprogramovat na prostor vaší zahrady. Toť vše. Dále si jen zvolíte, s jakou časovou intenzitou si přejete trávník sekat. Bude se robot starat o zahradu jednou týdně, nebo jej pošlete do práce i častěji? Pravidelné zastřihování trávy je klíčem k hustému a zdravému trávníku.

Neposeká kytky

Sousedí s vaším trávníkem pás květin, nebo třeba potůček? Nemusíte se bát, že by robot něco pokazil. Dá se snadno naprogramovat, takže bude jezdit vždy jen po vámi zadané trase. Vaše květiny, zahradní ozdoby a další prvky na zahradě jsou zcela v bezpečí.

Práci vždy dokončí

Máte zahradu větších rozměrů? Zde se může stát, že tolik práce najednou robot nezvládne. Nic se neděje. Sám pozná, kdy je jeho akumulátor vybitý a okamžitě se vrátí na nabíjecí stanici. Po úplném nabití se robot vrací na své původní místo, aby práci dokončil.

Robot je chráněn před zloději

Když se sekačka pohybuje po trávníku ve vaší nepřítomnosti, mohli by se o ni začít zajímat zloději. Těm je ale elektronika k ničemu. Pokud neznají PIN kód k přístroji, nikdy se jim nepodaří jej zprovoznit.

Čist další článek:  Dárek k 50. narozeninám

Robotická sekačka udělá práci za vás. Stačí si vybrat správný stroj podle rozměrů vašeho trávníku a těšit se na bezproblémové užívání.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *