Investovat do nemovitostí se vyplatí v každé době, nejde totiž o záležitost na několik málo let, nýbrž na celé generace dopředu. Byt, který můžete jednou předat svým dětem, může hodně ulehčit start do vlastního života.

Útulný a vzdušný prostor, jenž je přesně v duchu standardů pro 21. století, se bude líbit i opravdu náročným. Stačí si jen promyslet vlastní požadavky, zvážit, která dispozice bytu bude nejlepší. A pak už jednat s jistotou, protože Klamovka je místem, kde se dá strávit celý život. V prostředí, kde je spoustu přírody, ale i prvotřídní občanská vybavenost.

Předzahrádka přinese chvíle plné radosti

Máte rádi zeleň a chcete se o ni aktivně starat? Volné byty k prodeji na Praze 5 nabízí nejen balkony a lodžie, ale také předzahrádky, na nichž můžete ukázat okolí svůj pěstitelský um. Volné jsou bytové jednotky dispozice 1+kk, ale nechybí ani čtyř nebo pětipokojové byty, které jsou vhodnější pro početnější rodinný kruh.

K dispozici jsou i garážová stání s přiřazenou sklepní kójí, takže o komfort bydlení je postaráno od A do Z. V okolí bytu nebude chybět plnohodnotná občanská vybavenost, díky níž nemusíte za nákupy nebo zábavou nikam daleko. Obojí totiž bude doslova za dveřmi, stačí se jen obléct, upravit a vyjít ven. Klamovka je místem, kde se téměř neustále něco děje!

Lodžie a balkon pro chvíle odpočinku

Dát si kávu, sednout si a relaxovat, to může zajistit lodžie nebo balkon. Zbývá už jen vybrat vhodný nábytek, protože každý má trochu jiný vkus, že? Další informace najdete na stránkách projektu, pokud vás Klamovka zaujala, můžete si ji zajet prohlédnout osobně a poznat její krásy. Sportoviště, zeleň, ale také místo pro nákupy, zázemí pro mladé rodiny, ale i dopravní obslužnost na jedničku. To jsou hlavní výhody páté z pražských čtvrtí!

Čist další článek:  Vestavěné skříně přinesou vašemu prostoru užitek

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *