V dnešní době jsou notebooky jednou z nejdostupnějších možností pro přenosný počítač. Můžete je nosit s sebou, aniž byste se museli obávat, že budete muset používat velké krabice. Notebooky mají velkou výdrž baterie, takže je můžete používat, i když jsou zavřené. Takže, můžete používat notebook se zavřeným víkem?

Výhody Používání Notebooku se Zavřeným Víkem

Používání notebooku se zavřeným víkem může mít několik výhod. Nejvýznamnější z nich je, že zabraňuje prachu a dalším nečistotám vstupovat do systému. Když víko je otevřeno, prach a jiné nečistoty mohou snadno proniknout do systému a mohou poškodit jeho části. Víko také chrání obrazovku notebooku před poškrábáním a jinými mechanickými poškozeními.

Další výhodou je, že zavřením víka zabráníte nechtěnému přerušení napájení. Když víko notebooku je otevřené, baterie se může rychle vybít, zatímco když víko je zavřené, baterie bude mít výdrž, dokud nevytáhnete napájecí adaptér.

Nevýhody Používání Notebooku se Zavřeným Víkem

Existují však některé nevýhody používání notebooku se zavřeným víkem. Nejvýraznějším problémem je, že obrazovka se může stát nepřehlednou, pokud je víko zavřené. Pokud je víko zavřené, můžete vidět jen malé množství obrazovky, což může být obtížné pro čtení nebo prohlížení webových stránek.

Další nevýhodou je, že baterie se může rychle vybít, když notebook je zavřený. Notebooky jsou navrženy tak, aby měly co největší výdrž baterie, když je víko otevřené, takže když je víko zavřené, baterie se může rychle vybít.

Závěr

Ačkoli je možné používat notebook se zavřeným víkem, existuje několik nevýhod, které je třeba zvážit. Nejdůležitější věcí je, že se obrazovka může stát nepřehlednou, pokud je víko zavřené, což může být obtížné pro čtení nebo prohlížení webových stránek. Kromě toho se baterie může rychle vybít, pokud je víko zavřené. Takže, i když můžete používat notebook se zavřeným víkem, je důležité zvážit všechny možné výhody a nevýhody.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *