Věděli jste, že se na vašem iPhone nebo iPadu skrývají stažené soubory? Existuje mnoho různých druhů souborů, které můžete stáhnout, včetně fotografií, videí, hudby a dokumentů. Tyto soubory můžete nalézt na různých místech a ve všech typech složek. Pokud vám není jasné, kde hledat stažené soubory na vašem zařízení iPhone nebo iPad, nezoufejte. Čtěte dál a dozvíte se, kde hledat.

Najděte stažené soubory ve složce iCloud

Jednou z nejběžnějších možností pro ukládání stažených souborů je složka iCloud. Když se přihlásíte ke svému účtu iCloud, můžete si prohlédnout všechny stažené soubory, které jste uložili do iCloud. Tyto soubory mohou být v jakémkoli formátu, od obrázků až po dokumenty..

Najděte stažené soubory v aplikaci Zahrada

Dalším místem pro ukládání stažených souborů je aplikace Zahrada. Aplikace Zahrada je aplikace vyvinutá Applem a slouží k ukládání a sdílení fotografií, videí a dokumentů. Soubory lze ukládat do různých složek a prohlížet je ve složce Stahování.

Najděte stažené soubory v aplikaci iMessage

Pokud jste nedávno stáhli nějaký soubor prostřednictvím iMessage, můžete ho najít v aplikaci iMessage. Otevřete aplikaci iMessage a přejděte do záložky Soubor. Zde budou všechny soubory, které jste stáhli přes iMessage.

Najděte stažené soubory v aplikaci E-mail

Pokud jste nedávno stáhli nějaký soubor prostřednictvím e-mailu, můžete ho najít v aplikaci E-mail. Otevřete aplikaci E-mail a přejděte do záložky Stahování. Zde budou všechny soubory, které jste stáhli přes e-mail.

Najděte stažené soubory v aplikaci Safari

Pokud jste nedávno stáhli nějaký soubor prostřednictvím aplikace Safari, můžete ho najít v aplikaci Safari. Otevřete aplikaci Safari a přejděte do záložky Stažení. Zde budou všechny soubory, které jste stáhli prostřednictvím aplikace Safari.

Čist další článek:  K čemu slouží na Twitteru Circle?

Najděte stažené soubory v aplikaci Správce souborů

Pokud chcete rychle a snadno procházet a prohlížet všechny vaše stažené soubory, můžete zkusit aplikaci Správce souborů. Aplikaci Správce souborů můžete najít v App Store a slouží k ukládání a prohlížení souborů. Umožňuje vám procházet všechny vaše stažené soubory v jednom místě.

Závěr

Ať už hledáte fotografie, videa, hudbu nebo dokumenty, vždy je snadné najít stažené soubory na vašem zařízení iPhone nebo iPad. Existuje mnoho míst, kde můžete najít stažené soubory, včetně složky iCloud, aplikace Zahrada, iMessage, e-mail, Safari a aplikace Správce souborů.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *