Pokud byste nyní měli investovat do své firmy a projektů, pak by to mělo být v oblasti marketingu. Právě tato forma propagace vaší firmy vám umožní být vidět a mít náskok nad konkurencí. Na co se zaměřit?

Vsaďte na reklamu, která funguje

Základem fungujícího marketingu je správně nastavená reklama. PPC reklama se zaměřuje na efektivní a plně měřitelnou reklamu, která vám výsledky vydá ihned. Budete mít přehled o tom, kolik vám investované finance přilákaly zákazníků, i jaké byly následné konverze z jejich nákupů. Specialisté na online marketing tak plně využívají toho, že o vašich potenciálních zákaznících zjistí co nejvíce zjistí. Vaše produkty tak budou nabízet přímo vaší cílové skupině.

Podobně účinný marketing je v případě optimalizace webové stránky pro vyhledávače. Opět smyslem je to, aby potenciální zákazník viděl ve výsledcích vyhledávání právě vaši firmu.

Zaměřte se na inovace v komunikaci

Již není potřeba rozesílat sáhodlouhé e-maily. Většině lidé padají do spamů, a navíc je nikdo nečte. Zaměřte se na krátké příspěvky na sociálních sítích, nebo přímo z vaší stránky odesílejte notifikace. Právě notifikace jsou užitečnou metodou, jak oslovit návštěvníky a sdělit jim aktuální a zajímavé informace. Když klient odsouhlasí, že mu mohou vaše notifikace chodit pokaždé, když je odešlete, budou se mu zobrazovat i v případě, kdy nebude přímo na vašich stránkách.

Jste vidět? Dáváte klientovi možnost se vyjádřit?

Každý klient by měl mít možnost sdělit vám spokojenost i nespokojenost s produkty a službami, které od vás získává. Uživatelské recenze jsou velmi důležitou součástí propagace vaší firmy. Mnoho lidí se právě na základě těchto recenzí rozhoduje, ke které společnosti se se svým požadavkem obrátí. Reagujte pozitivně na každou recenzi a omluvte se, i když jste plně v právu. Recenze slouží pro získání nových klientů.

Čist další článek:  Nejčastější chyby při vývoji mobilní aplikace

Správně nastavené marketingové kanály změní váhu vaší firmy. Zvítězte nad svou konkurencí, získejte si klienty na svou stranu.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *