V Praze je mnoho bytových projektů, ale málokterý se může pyšnit takovým okolím jako Malešický háj. Tento projekt nabízí byty od garsoniér až po prostorné 5+kk s výhledem do Malešického lesa. To vše s důrazem na detail a kvalitu bydlení.

Komfortní místo pro život

Malešický háj nabízí prostor pro pohodlný život s důrazem na soukromí a klid. Nachází se pouhých pár minut od centra Prahy, ale zároveň poskytuje klidné a bezpečné prostředí obklopené Malešickým lesem. Každý byt má svou vlastní předzahrádku, balkon nebo terasu pro zvýšení komfortu bydlení. Projekt Malešický háj je také velmi citlivě navržen s ohledem na přírodu a okolí.

Služby nadosah

Malešický háj se nachází v Praze 10, v městské části Malešice, která se pyšní bohatou historií a skvělou infrastrukturou. Díky tomu si mohou obyvatelé projektu užívat klidného bydlení v těsné blízkosti všech potřebných služeb, jako jsou obchody, školy, restaurace, kavárny a další. Navíc je Malešický háj obklopen přírodou, což umožňuje relaxaci a odpočinek v zeleni. Byty nabízejí výhled na Malešický les, což je nejen krásný pohled, ale také příležitost k procházkám, běhu nebo cyklistice.

V blízkosti přírody

Pokud hledáte nový domov, který vám nabídne klid a soukromí v blízkosti přírody, projekt Malešický háj je pro vás tou správnou volbou. Nabízí se vám příležitost získat byt v jedinečném projektu, kde se budete cítit jako doma. Koupě bytu na Praze 10 je skvělým krokem pro všechny, kteří hledají klidný a bezpečný domov s blízkostí přírody, a přitom nechtějí ztratit pohodlnou dostupnost do centra Prahy.

V nabídce zbývají pouze poslední volné byty, takže pokud se chcete stát součástí této unikátní rezidenční oblasti, je třeba jednat rychle. Nabízí se vám poslední příležitost získat vysněný byt s výhledem do Malešického lesa.

Čist další článek:  Jak na stěhování bez stresu?

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *