Ještě není konec roku, ale vy už jste si dali několikrát předsevzetí, že zhubnete a budete žít zdravě, ale nedaří se vám ho dodržet? Sestavit si zdravý, kaloricky a nutričně dobře vyvážený jídelníček není jednoduché a mnoho lidí si na tomto již vylámalo mnoho zubů. Pojďme se seznámit se zdravým stravování, které nám zajistí krabičková dieta.

Krabičková dieta, je založena na systému přesně odvážených porcí jídla, které vám dodavatel stravy připraví do krabiček po jednotlivých porcích. Záleží jen na vás zda chcete jídlo na celý den, a nebo je zde na výběr – snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře. Dodavatel zodpovídá nejen za kvalitu jídla, ale i za nutriční vyváženost a kalorickou hodnotu. Máte tedy jistotu, že když se budete stravovat jen z dodaných porcí, přijímáte zdravou a přitom dietní stravu s přesně daným počtem kalorií.

Jak na zdravou dietu?

Už nemusíte hledat vhodných recepty, suroviny a už vůbec ne jídlo přípravovat. Odběrem krabičkové diety můžete nahradit návštěvu výživového specialisty a ušetřit tak čas i peníze. Je rovněž dobrým řešením, pokud jste pracovně vytížení, nebo nemáte čas a energii pro přípravu dvou typů jídel – jednoho pro vás, a druhého pro zbytek rodiny. Odpadá vám vážení jídla, složité počítání kalorií, vyplňování kalorických tabulek. Je to jednoduché, jednou denně v určenou dobu u vás zastaví kurýr a přiveze vám dávku potravy na další den.

Zdravá dieta je vám dodána až do domu

Krabičková dieta Brno je distributorem přesně tohoto typu stravování. Pokud bydlíte v Brně, nebo v blízkém okolí, a myšlenka využití krabičkové diety vás zaujala, je to ten pravý dodavatel pro vás. Pro přípravu jídel využívá jen čerstvých surovin z oblasti zdravé výživy. Kuchaři, kteří stravu připravují, mají dostatek zručnosti i zkušeností, aby dodané jídlo bylo pestré, zdravé a přitom chutné. Víme, že právě pestrost a skvělá chuť jsou důležité proto, abyste neměli s dodržením zdravé diety problém. Vyvážený poměr živin a dostatečná velikost porcí vám zajistí, že nebudete při redukci hmotnosti hladovět a jídlo si skutečně užijete. Polotovary ani jídlo bez chuti u nás nečekejte.

Vyberte si druh stravování na míru

Všechna jídla nabízená Krabičkovou dietou Brno je připravována v hotelu Gregor v Brně Modřicích. Jestli vám nevyhovuje systém rozvozu (probíhá každý den mezi 17:30 a 21. hodinou), je možné si jídlo v Modřicích v našem hotelu vyzvednout osobně. A to buď s jednodenním předstihem, anebo v daný den dopoledne. Určitě neváhejte, není na co čekat…

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu