Chystáte se objevovat krásy naší země s dětmi? Jedno z vašich zastavení by se určitě nemělo vyhnout srdci Moravskoslezského kraje. V Ostravě je navíc pro děti nachystáno spoustu zábavy a dobrodružství! Kam je vzít?

Zábavní centrum pod širým nebem

Zde vám bude čas plynout opravdu příjemně. Minizoo v Ostravě nabízí mnoho aktivit. Kromě tradičního krmení zvířátek zde můžete prožít mnoho zábavných chvilek. Čeká na vás mnoho zábavných aktivit, mezi které se nedávno přidala i virtuální realita v Ostravě. Zábavní centrum pod širým nebem je skvělou možností, jak si užít příjemný den při krásném počasí.

Vydejte se do Světa techniky

Svět techniky se nachází přímo v historické industriální části města. Oblast Dolních Vítkovic v sobě ukrývá speciální interaktivní expozici. Je venku počasí na draka? Ve Světě techniky vám to nebude vůbec vadit. Naopak, prožijete báječný den. Svět techniky je rozdělený na sekci určenou malým objevitelům do sedmi let. Dokonale se pobaví i větší děti, a to ve velkém světě techniky. Vyzkoušejte si pokusy spolu s nimi a skvěle se bavte!

Hurá k vodě!

Je libo stometrový tobogán, vodní motorové lodičky nebo aquazorbing? Vydejte se k vodě. Čeká na vás největší bazén ve střední Evropě. Nejdelší rozměr je 380 metrů. Bazén pro děti a neplavce je oddělen hrází. Pro nejmenší je připraveno vyhřívané dětské brouzdaliště, kde si budou moci bezpečně hrát. Vydejte se k vodě a užijte si společnou legraci!

Jako krtek se zavrtejte pod zem

Neopakovatelný zážitek na vás čeká v hornickém muzeu na Landeku. I když tento zážitek pro ty nejmenší nebude, děti předškolního i školního věku si to užijí náramně. V muzeu se vydáte pod zem a budete objevovat důlní dílo, které bylo opravdu před lety používáno. Stále zde provázejí bývalí havíři, takže máte jistotu, že se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Čist další článek:  Pražské bydlení aneb moderní a útulné zázemí v Klamovce

Už se těšíte do Ostravy?

Kompletní seznam ZOO v ČR najdete na Atlaso.cz

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *