V poslední době se na Twitteru objevil nový nástroj nazvaný Circle. Tento nový nástroj vám umožňuje sdílet a omezovat informace, které vidíte nebo které sdílíte s ostatními. Umožňuje vám organizovat informace, které chcete sdílet s přáteli, rodinou nebo kolegou, aniž byste se museli starat o to, že je někdo jiný bude vidět..

Co je to Circle?

Circle je nástroj, který vám umožňuje vytvořit skupinu lidí, kterým můžete sdílet informace. Můžete vytvořit skupinu přátel, rodiny, kolegů a dalších lidí, kterým můžete sdílet informace. To vám umožní sdílet informace s lidmi, které chcete sdílet, a omezit informace, které vidí ostatní.

Jak Circle funguje?

Circle je velmi jednoduchý a intuitivní nástroj. Stačí jen vyhledat lidi, kterým chcete sdílet informace, a přidat je do svého kruhu. Pak můžete sdílet informace podle svého výběru. Circle vám také umožňuje vytvářet různé kruhy, takže můžete mít jeden kruh pro rodinu a jiný pro přátele.

Jaké jsou výhody Circle?

Circle má několik výhod. První je, že vám umožňuje organizovat informace, které chcete sdílet s lidmi, které chcete sdílet. Díky tomu můžete zabránit tomu, aby informace, které chcete sdílet, byly viditelné pro ostatní. Další výhodou je, že vám umožňuje vytvořit různé kruhy pro různé lidi, takže můžete sdílet různé informace s různými skupinami lidí.

Závěr

Circle je nový nástroj na Twitteru, který vám umožňuje omezit informace, které vidíte nebo které sdílíte s ostatními. Umožňuje vám organizovat informace, které chcete sdílet s přáteli, rodinou nebo kolegou, aniž byste se museli starat o to, že je někdo jiný bude vidět. Má také několik dalších výhod, jako je možnost vytvářet různé kruhy pro různé lidi. Circle je skvělý nástroj, který vám umožní získat lepší kontrolu nad informacemi, které sdílíte..

Čist další článek:  Používat Notebook se Zavřeným Víkem?

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *