Máme štěstí, že žijeme v České republice. Právě zde je zajištěno, že se na většině území setkáme s pitnou vodou, která teče přímo z vodovodního kohoutku. Její kvalita ale není vždy ideální. Jak na to, abychom z ní dostali to nejlepší?

Ionizujte a voda bude chutnat jako pramenitá

Když použijete generátor vodíkové vody, získáte zcela novou tekutinu. Alkalická ionizovaná voda je totiž považována za účinný antioxidant. Přímo pomocí vhodného pitného režimu tak můžete bojovat proti působení volných radikálů.

Tyto látky stojí za vznikem až stovky civilizačních onemocnění. Když budete běžnou kohoutkovou vodu měnit v alkalickou, získáte tak nejen přínos pro vaše zdraví, ale také důležitý zdroj kvalitní hydratace. Právě ionizovaná voda se postará o to, aby byly vaše buňky zásobeny kvalitní výživou. Ionizovaná voda má až šestkrát větší schopnost hydratovat naše buňky.

Ionizovaná voda je mezi lidmi velmi oblíbená. Když si připravíte čerstvou sklenici, budete mít radost z chuti „obyčejné“ kohoutkové vody. Chuťově se totiž ionizovaná voda podobá pramenité.

Filtr na vodu odstraní nejčastější potíže

O kohoutkovou vodu se dokáže postarat i filtr na vodu. Ten si můžete nainstalovat přímo k hlavnímu uzávěru vody, kde bude bezchybně fungovat a měnit kvalitu vody v celé vaší domácnosti. Upravená voda je zbavena nejčastějších potíží, které ke kohoutkové vodě patří.

Filtr zatočí s tvrdou vodou. Ta je přitom běžná u více než dvou třetin českých domácností. Je to dáno přirozeným obsahem vápníku a hořčíku ve vodě. Zatímco pro naše tělo tyto sloučeniny nejsou cizí a nejsou ani škodlivé, spotřebiče nám rozhodně nepoděkují.

Čist další článek:  Co znamená umístění postele podle feng-shui?

Vodní filtr se dokáže postarat také o odstranění škodlivého manganu, a také dusičnanů. Jedná se o látky, které se někdy dostávají do pitné vody, a jejichž vysoký obsah je pro naše tělo škodlivý.

Kvalitu obyčejné kohoutkové vody dokážete během chvilky změnit.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *