Všichni milují Instagram, ať už je to pro sdílení fotografií, roztomilých videí nebo jen pro sdílení příběhů. Všichni chceme vypadat dobře, když se díváme na naše účty. A jedním z nejdůležitějších aspektů udržování účtu Instagramu je to, abyste dokázali změnit pořadí fotek v příspěvku.

Proč změnit pořadí fotek

Někdy je důležité změnit pořadí fotek v příspěvku na Instagramu proto, abyste mohli vytvořit lepší design. Pokud chcete například nahradit některou z fotek, je potřeba změnit pořadí fotek, aby všechny fotky vypadaly dobře.

Také se často stává, že chcete vložit fotku mezi už existující fotky, takže musíte změnit pořadí. To lze také provést pomocí následujících kroků.

Kroky pro změnu pořadí fotek

1. Nejprve přejděte na váš účet Instagram a vyhledejte zprávu, ve které chcete změnit pořadí fotek.

2. Klikněte na tlačítko „Upravit“ v pravém horním rohu pořadí fotek.

3. Poté se vám zobrazí obrazovka se seznamem fotek v pořadí.

4. Můžete kliknout na fotku a posunout ji nahoru nebo dolů, abyste změnili její pořadí..

5. Jakmile jste s výsledným pořadím spokojeni, klikněte na tlačítko „Uložit“..

6. Poté se vám zobrazí zpráva se změněným pořadím fotek.

Jakmile budete hotovi se změnou pořadí fotek, můžete ji sdílet s ostatními uživateli..

Jaký je výsledek

Výsledkem změny pořadí fotek v příspěvku na Instagramu je, že budete mít lepší vzhled vašeho příspěvku. Uživatelé budou schopni sledovat váš příběh lépe a mohou si všimnout detaily, které by jinak unikly jejich pozornosti. Jediným způsobem, jak zajistit, aby byly vaše fotky viditelné, je změnit pořadí tak, aby byly viditelné při prvním pohledu.

Čist další článek:  Používat Notebook se Zavřeným Víkem?

Závěr

Změna pořadí fotek v příspěvku na Instagramu je jednoduchý a snadný proces. Použitím výše uvedených kroků můžete snadno změnit pořadí fotek v příspěvku na Instagramu a vytvořit lepší design. Také vám to umožní vytvořit lepší příběh a získat více pozornosti z vašich následovníků.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *