Pražské mezinárodní letiště čelí náporu cestujících. Ve vytížených dnech zaměstnanci odbaví i 45 až 50 tisíc pasažérů, což je srovnatelné s dobou před pandemií koronaviru. Fakt, že je o leteckou dopravu zájem, potvrzují i obsazená parkoviště. Pokud máte v diáři poznamenaný odlet do zahraničí a marně přemýšlíte nad tím, kde odstavíte automobil, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, jak zaparkovat přímo v letištním areálu – snadno, rychle a za příjemnou cenu.

Proč parkovat až v letištním areálu?

Jednoznačnými důvody, proč by vás mělo zajímat parkování na letišti Václava Havla, jsou komfort a časová úspora. Přistavit v bezprostřední blízkosti terminálu a nemuset absolvovat až několik přestupů, se jeví jako ideální způsob, jak začít dovolenou s úsměvem na rtech. Kdo však takovou službu nabízí? Asi nemá smysl rozebírat, že jen tak přijet, zastavit a nechat své auto napospas osudu samozřejmě nelze. Ale můžete se obrátit na Smile parking.

Bezkontaktní předání a vyzvednutí vozidla

Služba Smile Parking provozovaná společností Premium Infinity doznala během pandemie několika zásadních změn. Proces předání a vyzvednutí vozidla byl přizpůsoben aktuální situaci a probíhá zcela bezkontaktně. Díky tomu je parkování na Letišti Václava Havla bezpečnější i rychlejší.

Rozhodnete-li se službu využít, ověřte si dostupnost parkovacích stání online na stránkách smileparking.cz, kde zároveň najdete aktuální ceny za parkování na letišti. Automobil poté necháte na parkovišti EUROPORT u terminálu č. 2. Klíče vložíte do bezpečnostního boxu naproti kanceláře ve stejné budově a po návratu si je stejným způsobem vyzvednete.

O své auto nemusíte mít strach. Bude na vás po celou dobu čekat na hlídaném parkovišti nedaleko letiště. V případě zájmu ho pro vás pracovníci Smile parkingu vydezinfikují a vyčistí.

Čist další článek:  5 důvodů, proč si zajet na wellness

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *