Přidávání emoji do vašeho Google Kalendáře je velmi snadné a umožňuje vám vylepšit vaše schůzky a upozornit ostatní na důležité události. Pokud chcete své schůzky více ozvláštnit, čtěte dál..

Co jsou Emoji

Než se pustíte do přidávání emoji do Google Kalendáře, je důležité si nejprve ujasnit, co jsou emoji. Obecně lze říci, že jsou to malé obrázky nebo ikony, které vyjadřují emoce nebo myšlenky. Jsou populární na sociálních médiích a jsou užitečné pro rychlou komunikaci přes text.

Jak Přidat Emoji do Google Kalendáře

Přidávání emoji do Google Kalendáře je velmi snadné. Nejprve se musíte přihlásit do svého Google účtu. Poté klikněte na ikonu Kalendář vlevo nahoře.

Když se dostanete do služby Kalendář, klikněte na nastavení vpravo nahoře a vyberte „emoji“. Poté se vám zobrazí možnosti přidávání emoji, které můžete použít pro vaše schůzky.

Jakmile si vyberete emoji, které chcete použít, zobrazí se vám jejich seznam. Klikněte na emoji, které chcete přidat, a poté jej přetáhněte do políčka „Upozornění“.

Jakmile je emoji přidán, můžete jej použít, jak budete chtít. Když jej použijete, bude to fungovat jako jakýkoli jiný symbol a upozorní ostatní účastníky schůzky, že se jedná o důležitou událost.

Jak Emoji Uložit pro Budoucí Použití

Pokud chcete emoji uložit pro budoucí použití, můžete tak učinit kliknutím na ikonu „Uložit“ vedle emoji, které jste vybrali. Poté bude emoji uložen ve vašem seznamu uložených emoji a můžete jej kdykoli použít.

Když už máte vybrané emoji, které chcete použít, můžete jej přidat do políčka „Upozornění“ pro schůzku, kterou plánujete. Tím bude schůzka ozvláštněna a upozorní ostatní účastníky, že je to důležitá událost.

Čist další článek:  Jak odstranit cookies na webu

Jakmile jste si vybrali emoji, které chcete použít, můžete je uložit pro budoucí použití. Také můžete přidávat nové emoji, kdykoli budete chtít. Přidávání emoji do Google Kalendáře je skvělý způsob, jak vylepšit vaše schůzky a upozornit ostatní účastníky na důležité události. Takže zkuste to a vychutnejte si své schůzky!

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *