Posílání videa e-mailem je skvělý způsob, jak sdílet vaše oblíbené okamžiky se svými přáteli a rodinou. Je to snadný proces, který vám umožní sdílet vaše videa s ostatními po celém světě. Zde je návod, jak poslat video e-mailem.

Příprava videa

Předtím, než budete moci video poslat, je důležité jej připravit. To zahrnuje převedení videa do požadovaného formátu a změnu velikosti souboru pro snadnější odeslání.

Vyberte formát

První věc, kterou musíte udělat, je vybrat formát videa. Nejčastěji používaným formátem je MP4, ale můžete také použít další formáty, jako je AVI, MOV nebo WMV. Ujistěte se, že vybraný formát je podporován vaší e-mailovou aplikací.

Změna velikosti souboru

Následujícím krokem při přípravě videa je změna jeho velikosti. Ujistěte se, že velikost souboru není příliš velká, protože to může způsobit problémy s odesláním videa. Můžete použít nástroj pro konverzi videa, abyste mohli snadno změnit velikost souboru a převést jej do požadovaného formátu.

Poslání videa

Když máte video připravené, můžete začít s jeho odesíláním. Nejběžnější způsob, jak poslat video e-mailem, je použití souborového připojení. Otevřete e-mailovou aplikaci a vytvořte novou zprávu. Klikněte na tlačítko „Připojit soubor“ a vyberte soubor videa, který chcete odeslat..

Když jste soubor připojili, můžete začít psát svou zprávu. Ujistěte se, že do zprávy uvedete popis videa a že adresa příjemce je správná. Poté stačí kliknout na tlačítko „Odeslat“ a video bude odesláno.

Uložení videa

Když video odešlete, můžete jej uložit na svůj počítač, abyste se k němu mohli kdykoli v budoucnu vrátit. Nejlepší způsob, jak to udělat, je uložit soubor ve složce „Stažené soubory“. Tento soubor můžete kdykoli otevřít a přehrát..

Čist další článek:  PIN na Netflixu – Proč jej Používat?

Posílání videa e-mailem je snadný proces, který vám umožní sdílet vaše oblíbené okamžiky se svými přáteli a rodinou. Nezapomeňte si přečíst tento návod a postupujte podle kroků, abyste mohli snadno poslat video e-mailem.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *