Blíží se narozeniny, svátek nebo jiná velká událost vaší partnerky, maminky, sestry nebo babičky? Pak je důležité ženu při takové příležitosti obdarovat, a to něčím vkusným, hezkým, co ji příjemně překvapí a také čím se bude moct chválit pořád a pořád dokola. Jenže vybrat takový dar je někdy velmi obtížné, proto vám přinášíme seznam toho, co stojí minimálně za zvážení.

Kožená peněženka jako parťák pro příští dny

I když nám kreditní karty dřímají v mobilních telefonech, ve skutečnosti u sebe pořád nosíme tradiční peněženky, které totiž pojmou více než kreditní kartu. Klubové karty, občanské průkazy, řidičáky, ale také kartičky zdravotních pojišťoven, nějaké bankovky a především mince. To je konkrétní obsah zmiňovaných peněženek, proto svým ženám jednu takovou nadělte.

V nejlepším případě koženou peněženku (třeba i s vlastním monogramem, aby to bylo co nejvíce osobní), protože ty slibují, že s námi vydrží daleko déle než jiné typy. Jsou odolnější, velmi stylové a vkusné. Co víc si od peněženky přát?

Kožené pásky nejen pro parádu

Pokud vám neučarovaly kožené peněženky, za zvážení stojí kožené pásky. Jsou vynikajícím a nadčasovým módním doplňkem, ovšem domnívat se, že mají pouze estetickou funkci je mylné. Jsou především praktické a umí s naší postavou udělat divy.

Vezměme si taková saka nebo širší šaty, které jenom v pase sepneme páskem, čímž vykouzlíme dokonalou siluetu přesýpacích hodin. A to je přesně to, co například módní stylisté vítají a prosazují. Tato vzniklá silueta je totiž fenomenální v tom, že zdůrazňuje přednosti, ale maskuje nedokonalosti.

Čist další článek:  Vychutnejte si kávu i čaj stylově se značkou Stelton

Kožené tašky do práce, na poradu i jinam

Aby se nemusely všechny dokumenty a další věci tahat v rukách, hodí se mít po ruce také kvalitní koženou tašku. Do práce, na porady i jinam – ženy je zkrátka využijí naplno. Vybírejte stylové a nadčasové alternativy a pokud si nejste jistí tím, jestli se budou líbit, neutrální tóny jsou sázkou na jistotu.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *