Objeví se v nejbližších dnech v kalendáři hned vedle data také jméno vaší partnerky, sestry, maminky či dobré kamarádky? Pak je nejvyšší čas vyrazit na nákupy a pořídit ten pravý zajímavý dárek. Pokud nemáte tušení, jaký by to ml být, inspirujte se na dalších řádcích.

Drobnost do interiéru

Univerzálním řešením napříč generacemi je drobná dekorace či zajímavost, která oživí interiér. Pávě ženy totiž interiérový design a útulné bydlení prostě milují. Živá květina v květináči, svíčky, prostírání nebo třeba zajímavá jmenovka na dveře může být originálním dárkem pro každou paní domu.

Malá dobrota

Jídlo i dobroty tvoří nedílnou součást každého dne, proč tedy nepotěšit prakticky. Bonboniéra, káva nebo lahev vína by ale měla být spíše nouzovým řešením. Originálnější budete s vlastnoručně vyrobeným dezertem, dárkovým košíkem s olivami a sýrem, nebo třeba ovocným košem ro milovnice zdravého životního stylu.

Kosmetika a krása

Dalším praktickým i vítaným dárečkem je pro dámy nepochybně kosmetika. Zabodujete tedy třeba s tělovým mlékem, pěnou do koupele, parfémem či některým z dárkových balíčků obsahujících pleťovou kosmetiku. Další možností související s krásou jsou pak šperky a oblečení, kde můžete volit třeba náramek, přívěsek na řetízek, zajímavý šátek nebo třeba spodní prádlo.

Praktičtí pomocníci do kuchyně

Údělem drtivé většiny žen je trávit notné množství času v kuchyni, a právě zde jistě ocení celou škálu pomocníků. Může jít o nový keramický nůž, stylové chňapky, kořenky, vykrajovátka na sušenky nebo otvírák na víno. Toto pole nabízí opravdu nepřeberné množství možností a na své si přijdou jak pravidelné kuchařky či pekařky, tak i dámy, které fungují v kuchyni pouze v zóně okolo mikrovlnné trouby a příborů.

Zážitky

Pokud nepotřebujete přijít s hmatatelným dárkem a více než věci oceňujete zážitky, vsaďte na dárek v podobě zážitku. Tím může být třeba lístek do kina či divadla, poukaz na masáž, do solné jeskyně nebo na kosmetiku, nebo třeba wellness procedury.


okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *