Padesáté narozeniny jsou obrovským milníkem v životě každého člověka. Půl století je již úctyhodná doba, za kterou každý člověk prožije mnohé okamžiky, které je potřeba patřičně oslavit. K padesátinám se proto pojí obvykle velké oslavy, na kterých nesmí chybět dárky s velkým „D“. Ne vždy to samozřejmě musí být dary vysloveně drahé, rozhodně by ale měly být výjimečné, adekvátně ke kulatému jubileu.

Přestože v padesáti už je většina oslavenců babičkami či dědečky, v dnešní době je zdaleka nemůžeme řadit mezi seniory. Naopak je právě na místě připomenout jim, že ještě nepatří do starého železa a mohou stále prožívat spousty nezapomenutelných chvil.

Dárky pro ženy k padesátinám

Ženy se rády cítí krásné v jakémkoliv věku, proto ani u příležitosti padesátin neuděláte krok vedle při koupi čehokoliv ke zkrášlení. Samozřejmě ale nemůže být řeč o lahvičce šamponu. Zkuste vsadit například na dárkový koš se značkovou kosmetikou, parfémem nebo třeba i poukazem na masáž, relaxační koupel nebo služby kadeřníka či kosmetičky.

Dárky pro muže k padesátinám

Muži jsou jednoduše požitkáři a na tom se nic nemění ani s přibývajícím věkem. Nic nezkazíte nákupem poukazu na luxusní večeři, ochutnávkou v pivovaru nebo luxusním dárkovým košem plným dobrot. Zároveň ale také milují vše, co je hravé a adrenalinové, takže v úvahu přicházejí i lety balonem, projížďka luxusním sportovním autem nebo i motokáry.

Univerzální dárky

Možností, kterou zaručeně potěšíte, je poukaz na pobyt či dovolenou. Kdo by si nerad užil víkend v lázních, wellness, ochutnávku ve vinném sklípku nebo třeba víkend v některé evropské metropoli? Díky slevovým serverům navíc můžete poukaz sehnat opravdu levně a obdarovaný si i u zaplaceného voucheru může vybrat termín podle vlastních potřeb a přání. Ideální je přitom volba poukazu pro dva, ať už s oslavencem pojede partner, kolega, nebo kamarádka.

Levnější variantou je pak alespoň nějaký kulturní či sportovní zážitek, kdy můžete vsadit na vstupenky do divadla, koncert vážné hudby nebo žádané sportovní utkání. Samozřejmě s ohledem na preference obdarovaného.


okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *