Elektronika 21. století je často velmi nápaditá a dokáže nám pomoci v mnoha různých životních situacích. Pokud máte rádi cyklistiku, měli byste myslet i na odpovídající osvětlení, které se vyplatí nejen v podzimních plískanicích. Pokud prší nebo přijde ke slovu mlha, musíte být na vozovce opravdu dobře vidět. Bezpečnost provozu je totiž až na prvním místě, to platí jak pro osobní automobily, tak i pro cyklisty, jejichž nehoda může mít jinak fatální následky. Jezdci v sedle nesmí nic podcenit, protože bez osvětlení riskují karambol. Jak se tedy zachovat a na co se připravit?

Spojte zařízení s mobilní aplikací

Aby bylo možné tuto drobnou elektroniku spárovat s aplikací ve svém smartphonu? Ne, to není žádná rajská hudba budoucnosti, ale skutečná realita všedního dne. Chytrá blikačka na kolo umožní velmi jednoduchou správu skrze mobilní telefon. Je tu nastavena i velmi sofistikovaná ochrana proti nenechavcům, které můžete potkat na cestách prakticky všude. Připevnění konstrukce na váš bicykl bude naprosto jednoduchá věc, zvládnete to za pár minut i tehdy, když nepatříte právě k domácím kutilům. Nastavení je jen na vás, bude to otázka okamžiku a pak už můžete vyrazit na výlet nebo do přírody. Záleží, co si na víkend naplánujete!

Lehké, skladné a spolehlivé zařízení

Baterie s kapacitou 1 000 mAh vydrží i na dlouhé cesty, výhodou je také praktická velikost. Jde o velmi skladné zařízení, krytí IP67 pak zaručuje i dlouhodobou odolnost proti dešťovým kapkám nebo prachu z okolní přírody a lesních cest. Váha pouhých 65 gramů je další plus, stejně jako možnost nabíjet zařízení microUSB kabelem, takže vlastně nepotřebujete mít v okolí ani jednu elektrickou zásuvku. Více informací na toto téma na vás čeká na cel-tec.cz, můžete vidět i zajímavou přehlídku moderních modelů. Vyberete si některý z nich? 

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *