Internet je v českých domácnostech již prakticky samozřejmostí. Vlastní prezentace dostupná online je proto pro současné podnikatele nezbytností. Jaké výhody vám může přinést?

Vlastní web, důležitý partner pro váš byznys

Internetová prezentace neslouží pouze velkým společnostem. Mít vlastní webové stránky pomůže i drobným živnostníkům. V čem konkrétně?

Web může především přinést nové potenciální zákazníky. Slouží tedy jako jeden z důležitých způsobů vaší propagace. A to velmi přesně cílený na rozdíl od jiných typů reklamy. Na vaše stránky se totiž podívá s vysokou pravděpodobností ten, pro koho jsou relevantní.

Tudíž bude mít zájem i o váš produkt či službu. Člověk hledající zboží nebo službu na internetu se pomocí cíleného dotazu položenému vyhledávači dostane přesně tam, kam chtěl, tj. k vám. Záleží na vás, jak toho dokážete využít ve svůj prospěch.

Tato forma reklamy má navíc i značný dosah. Jestliže je to z povahy vaší činnosti možné a vy nejste při realizaci nijak limitováni geografickou vzdáleností, může vám přinést široký okruh nových zakázek.

I vy můžete mít profesionálně zpracovaný web

Internetová prezentace zároveň slouží jako komunikační kanál a zdroj informací. Potřebuje se vás klient na něco zeptat? Jednoduše se podívá na web a najde si kontaktní údaje. Zajímá ho, jestli stihne dojít do kamenné prodejny? Bude se pídit po otevírací době. Vaším cílem by naopak mělo být udržovat web aktualizovaný a zveřejňovat novinky.

Nebýt vidět na internetu znamená připravit se o mnoho potenciálních obchodních příležitostí. Mít vlastní web současně nemusí být vůbec drahé. Profesionálně zpracované internetové stránky můžete získat i velmi levně. Například na stránkách webovky-levne.cz vám vytvoří web na míru pouze za 4 990 Kč.

Současně je do ceny započítána i optimalizace pro vyhledávače, úpravy dodaných textů a fotografií, úvodní zaškolení a mnoho dalších věcí.

Je při tom téměř jisté, že se vám takováto nepříliš nákladná investice několikanásobně vrátí.

Pro vývoj aplikací můžete využít GitHub a opensource kódy.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu