Ať už vlastníte byt nebo dům, jde patrně o největší investici a majetek ve vašem životě. Pokud jste ho zdědili po rodičích, je třeba si nabytého majetku vážit. Pakliže jste si na něho vydělali sami, ceňte si ho dvojnásob. Abyste se o svoji nemovitost nemuseli bát, je dobré si zřídit pojištění nemovitosti. Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech, a tak obyčejní smrtelníci běžně řeší vykradené domácnosti, rozbitá okna, vytopené místnosti nebo škody způsobené klimatickými jevy. K tomu, abyste nemuseli vzniklé škody hradit ze svého, slouží pojištění nemovitostí.

Pojistka druhé generace

Mít pojištěnou nemovitost u SV pojišťovny se opravdu vyplatí. Pojištění majetku 2. generace, nazvané jako produkt Bezpečný domov plus, nabízí komplexní službu pro nemovitost i domácnost, včetně pojištění občanské odpovědnosti grátis. Bezpečný domov PLUS je koncipován tak, aby vás ochránil před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. Pojistná částka je navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. A co víc, takovou pojistku lze uzavřít i on-line formou.

Co lze pojistit?

Produktem Bezpečný domov plus si můžete ochránit rodinný dům, byt v osobním vlastnictví, domácnost, respektive vybavení interiéru, stavbu, ale i garáž nebo bazén. SV pojišťovna vám vykryje způsobené škody až do výše 10 milionů korun.

Náhradní bydlení na rok

V rámci pojištění budovy a bytu budete mít otevřená zadní vrátka při škodách způsobených povětrnostními vlivy, jako je vichřice, krupobití, úder blesku nebo záplavy. Samozřejmostí je pak podání pomocné ruky při řádění vandalů nebo požáru. V případě, že se vaše nemovitost stane neobyvatelnou, máte nárok na náhradní bydlení na jeden rok zdarma.

Čist další článek:  Žižkov je místem, kde se líbí i mladým rodinám

Pro novou a efektivní pojistku nemusíte nikam chodit. Sjednat pojištění online lze na webu online.svpojistovna.cz. Stačí znát rozměry obytné plochy a zadat typ budovy. Po zadání údajů do interaktivního formuláře vám bude navržena kalkulace, smlouva a poté, co dojde k platbě, začíná smlouva ihned platit. Prakticky vzato, vyplňte potřebná data ještě dnes a případná zítřejší bouřka vás už nezaskočí!

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *