Za našich časů bylo líp. Dnešním mladým to vůbec nezávidíme, říkají často v generačním rozdílu věkem pokročilí. Mají zejména na mysli sociální jistoty, bytovou politiku a uplatnění na pracovním trhu za dob, kdy včera bylo líp než zítra. Těžko jim jejich teze vyvracet. Polemiky na toto téma by trvaly hodiny a jednoznačného výsledku, na čí straně je pravdě, byste se stejně nedopátrali. Jediná jistota, ve které bude „eso“ vždy na vaší straně, je nynější schopnost ovládnout cizí jazyk a domluvit se kdekoliv na světě. Angličtina byla v dobách komunismu jako červený hadr na býka, dnes je naopak vstupenkou k úspěchu.

​Angličtina otevírá dveře

Ovládat alespoň jeden světový jazyk na komunikativní úrovni je v dnešní době nezbytností. Pokud nemáte to štěstí, že byste se narodili do smíšeného manželství, kdy má jeden z rodičů za rodný jazyk angličtinu, je potřeba se začít věnovat výuce od raných let. Čím dříve, tím lépe. Příkladem zdárného zvládnutí je kurz angličtina pro předškoláky. Jedná se o výuku od jazykové školy JS FAN, které se specializuje na unikátní metodu Wattsenglish.

​Děti nemají předsudky

Výuka probíhá v malých skupinkách dětí, maximálně po osmi osobách. Lektor, který mluví pouze anglicky, ovládá kumšt nalézt s dětmi společnou řeč, a to formou her a zábavy. K tomu mu pomáhá schopnost divadelního ztvárnění jako duo ala Steve a Maggie, při jejich produkci děti zapomínají na to, že se mají učit, dostávají se nenásilně a zcela přirozeně do světa dětských radovánek. Metoda Wattsenglish využívá lidských emocí, grimas obličeje a pohodové atmosféry. Děti se tak přirozeně učí tomu, co jim nedá sebelepší učebnice.

Čist další článek:  Paddleboard, vánoční dárek pro každého

​Anglický průvodce životem

Kurzy jsou určeny pro děti od čtyř let věku. Probíhají jednou týdně v délce 60 minut. Ve školním roce je programově plánováno 32 lekcí. Ty pak volně navazují na další kurzy, které jazyková škola JS FAN pro děti pořádá. Díky programové koncepci je možné s podporou lektorů s rodilým anglistou proplout celou základní školou a připravit se tak v budoucnu nejen k přijímačkám na střední, ale klidně i k maturitě nebo promoci.

okwu

Pisálek a redaktor na Okwu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *